Společnost Gessi

Továrna na sny

Historie společnosti je často neoddělitelně spojena s historií místa, kde se nachází a vykonává svou činnost. Na těchto místech začíná vše: nápady, projekty i produkty. V případě Gessi je toto místo  Park Gessi, "Dream Factory", navržený v každém detailu, který ztělesňuje filozofii, historii i identitu Gessi: estetický design, inovativní technologie, vynikající kvalitu, funkčnost a jednoduchost. Park Gessi představuje syntézu všech zakládajících hodnot společnosti, pravé DNA společnosti.

Park Gessi - výrobní zařízení

Vedle výrobního závodu a administrativních a výkonných kanceláří obsahuje park rozsáhlý showroom, který zobrazuje všechny návrhy společnosti z minulosti až do dnešní doby, ateliér vybavený vysoce pokročilými nástroji pro výrobu grafiky, tisku a videa, dílny pro zpracování dřeva a dalších materiálů, instalační ateliéry a konferenční místnosti se špičkovými technologiemi.

Design pro přírodu

Kromě geniálních technologických řešení, která byla přijata v souvislosti s funkčností produktů, jako jsou kartuše snižující průtok, přesné směšovače a systémy pro signalizaci teploty vody, se společnost Gessi zavázala k environmentální udržitelnosti a vede společnost k soustředění především na materiály.

 V dnešním světě se nelze soustředit pouze na estetiku, ergonomii, funkčnost a schopnost vyrábět výrobek. Je nezbytné také brát v úvahu společenské hodnoty, zájmy a chránit prostředí, ve kterém žijeme a šetřit energetické zdroje.

Lidé s filozofií

Je to tak. V Gessi pracují lidé s citem pro naše produkty, což se nutně musí odrazit v kvalitě a kráse výrobků. 

Vyberte si z našich luxusních kolekcí jedinečné koupelnové výrobky.

Jste okouzleni designem Gessi? +420 724 338 850 Poptávejte

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.